KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746250

nr 1274 6250

Bernhard Oscarsson

(1894-1977), Sverige

Oljemålning, Skärhamn, Signerad. Olja på pannå, 34x26 cm

Bernhard Oscarsson, född 1894, död 1977, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:38:29

Bernhard Oscarsson

Läs mer om Bernhard Oscarsson